Walentynki

fotograficzna sesja walentynkowa

Walentynki obchodzimy przez cały rok, ale w lutym zapraszam na sesję 🙂 co jest lepszego niż świętowanie MIŁOŚCI? wszędzie różowy i czerwony, WSZYSTKO SERDUSZKOWE i mnóstwo słodyczy !? Będzie słodka stylizacja do sesji pełnych serc i MIŁOŚCI !!​

Portfolio

sprawdź moje realizacje - sesja walentynkowa

Cennik

cennik - sesja walentynkowa

Mini

200pln

Midi

300pln

Faq

najczęściej zadawane pytania- sesja ciążowa

Otrzymasz link do surowych zdjęć do 5 dni roboczych od dnia sesji. Do 5 dni roboczych otrzymasz gotowe zdjęcia w wersji elektronicznej a wydruki po kolejnych 5 dniach roboczych od akceptacji(jeśli są w pakiecie/ lub zamówisz je dodatkowo). 

Mini sesje walentynkowe wykonuję w moim studio w Rudzie Śląskiej. Daj znać, jesli wolał(a)bys sesję w plenerze 🙂

By wykorzystać jak najlepiej ten czas, do sesji postaraj się  przygotować już kilka dni wcześniej. Pamiętaj by przyjść wyspana, pełna energii 🙂 w pięknym makijażu i fryzurze- to niezbędny element sesji.
Istnieje możliwość skorzystania z usług profesjonalnej wizażystki (proszę o szybki kontakt w celu ustalenia terminu). W przypadku wykupienia opcji makijażu, wizażystka może przyjechać do Ciebie do domu- na pewno będzie to dla Ciebie wygodniejsze .
Przy doborze ubioru kieruj się kolorem związanym z walentynkami 🙂 -> czerwień 🙂 Używaj prostych tkanin, bez wzorów i napisów, aplikacji (chyba, że w serduszka). Weź ze sobą dodatki, które Cię charakteryzują (kapelusze, biżuteria, chusty, itp). W moim studio posiadam bardzo dużo sukni, z których również możesz skorzystać.

Obserwuj

Udostepnij

Share on facebook
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email
Share on whatsapp