Brzuszek

fotograficzna sesja ciążowa

Gratulacje! będziesz Mamą! właśnie zaczęła się najwspanialsza przygoda życia. Oczekujesz na najpiękniejszy dar - dar życia. Zachowaj wspomnienia z czasu z brzuszkiem na niepowtarzalnych zdjęciach. Zapisz się już dzis na sesję ciążową.

Portfolio

sprawdź moje realizacje - sesja ciążowa

Cennik

cennik - sesja ciążowa

Mini

300pln

Midi

800pln

700pln

Maxi

1800pln

1500pln

Brzuszek i Maluszek

1800pln

1500pln

Faq

najczęściej zadawane pytania- sesja ciążowa

Otrzymasz link do surowych zdjęć do 10 dni roboczych od dnia sesji ciążowej. Do 21 dni roboczych otrzymasz gotowe zdjęcia i wydruki (jeśli są w pakiecie/ lub zamówisz je dodatkowo). Jeśli bardzo Ci się śpieszy, istnieje możliwość wykupienia opcji przyśpieszonej +50% ceny, do 7 dni roboczych będzie zrealizowane zlecenie 🙂

Miejsce wykonania sesji ciążowej tak naprawdę zależy od Ciebie 🙂 możemy spotkać się zarówno u mnie w studio, wykonuję wtedy sesję studyjną  na dostępnych w studio tłach. Bardzo często, jeśli tylko pogoda na to pozwala wykonuję sesje ciążowe w plenerze. Coraz popularniejszym miejscem są wnętrza domów, sesje typu lifestyle przedstawiają naturalne środowisko modelki.

Najlepszym czasem na sesję ciążową jest 7-8 miesiąc ciąży. Dlatego , że Twój brzuszek już jest dobrze widoczny a Ty jeszcze masz energię na taką sesję, a taka sesja może być męcząca, ale zawsze można chwilkę odpocząć przy herbatce 🙂

Sesje ciążowe w studio wykonuję przede wszystkim w dni robocze od poniedziałku do piątku od godziny 9:00 do 16:00. Istnieje jednak możliwość umówienia się na sesję w sobotę (+25% ceny) oraz w niedzielę (+50% ceny). 

By utrwalić jak najlepiej ten wspaniały czas do sesji postaraj się  przygotować już kilka dni wcześniej. Pamiętaj by przyjść wyspana, pełna energii 🙂 w pięknym makijażu i fryzurze- to niezbędny element sesji.
Istnieje możliwość skorzystania z usług profesjonalnej wizażystki (proszę o szybki kontakt w celu ustalenia terminu). W przypadku wykupienia opcji makijażu, wizażystka może przyjechać do Ciebie do domu- na pewno będzie to dla Ciebie wygodniejsze .
Przy doborze ubioru kieruj się porą roku oraz swoim profilem kolorystycznym. Używaj prostych tkanin, bez wzorów i napisów, aplikacji. Weź ze sobą dodatki, które Cię charakteryzują (kapelusze, biżuteria, chusty, itp). Dodatkowo oferuję szeroką gamę dodatków do sesji, które posiadam w moim studio, to na przykład suknie, z których również możesz skorzystać.

Obserwuj

Udostepnij

Share on facebook
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on email
Share on whatsapp