Niniejszy regulamin powstał by odpowiedzieć na najczęściej zadawane pytania.  Każdy klient przed sesją otrzymuje link do niego i jest on obowiązkowym dokumentem z jakim musi zapoznać się Klient przed sesją.

PŁATNOŚĆ

 1. Termin sesji jest rezerwowany na dwa dni. W tym czasie należy wpłacić zadatek za sesję w wysokości 50% ustalonej kwoty na konto: ING 18 1050 1331 1000 0092 6240 8652 KreatywneStudio.pl Maja Szwed
 2. W razie braku wpłaty w wyznaczonym czasie, termin jest automatycznie, bez informacji anulowany.
 3. W przypadku całkowitej rezygnacji z sesji wpłata za sesję nie podlega zwrotowi.
 4. Fotograf zawsze na kilka dni przed sesją drogą smsową/Facebook potwierdza datę i godzinę sesji. W przypadku braku reakcji do dnia poprzedzającego sesję, Fotograf wysyła powiadomienie o anulowaniu terminu sesji. Punktualność przybycia na sesję jest bardzo ważna.
 5. Druga część płatności następuje w momencie dokonania wyboru zdjęć.

ZDJĘCIA I TERMINY

DANE OSOBOWE

 1. Klient musi wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych (imię i nazwisko, adres mailowy oraz nr telefonu) w celu wykonania usługi. Dane te będą przetwarzane przez Fotografa oraz laboratorium fotograficzne (jeśli zostaną wykupione odbitki). W każdej chwili Klient może zażądać informacji, gdzie są dane i zażądać ich usunięcia. Usunięcie wiąże się z zaprzestaniem usługi.
 1. Zgoda na publikację. Każdy Klient może sam zdecydować czy pozwala Fotografowi na upublicznienie swojego wizerunku na: facebook Maja Fotografiapl,  instagramie: @majafotografiapl, stronach www.majafotografia.pl, https://www.google.pl/maps, podczas wystaw, wernisaży, publikacji w prasie czy materiałach reklamowych

SESJA ZDJĘCIOWA

 1. Klient jest odpowiedzialny za przyniesienie własnego wyboru garderoby, może również skorzystać z dostępnych w studio ubrań. Istnieje możliwość profesjonalnego wizażu w kwocie 140 zł- należy o tym poinformować Fotografa przy ustalaniu terminu.
 2. Za wszelkie szkody wyrządzone w studiu przez klienta, osoby, zwierzęta, które przyszły z nim na sesję lub znajdujące się pod jego opieką odpowiada klient. Zapewniając maksimum bezpieczeństwa w trakcie sesji proszę o zachowanie zdrowego rozsądku.
 3. Klient bierze odpowiedzialność za zdrowie osób uczestniczących w sesji. Ze względu na miejsce i charakter pracy –osoby chore/przeziębione nie zostaną wpuszczone na sesję, a opłata nie zostanie zwrócona. Klient może jednokrotnie zmienić termin sesji niezależnie od podanej przyczyny.
 4. Na sesjach obowiązuje BEZWZGLĘDNY ZAKAZ FOTOGRAFOWANIA i ROBIENIA FILMÓW (w tym telefonem komórkowym, tabletem, etc) przez każdego poza Fotografem.

Moja praca jest również moją pasją, możecie mieć pewność, że oddam jej całe swoje serce i zaangażowanie. Nie poganiam Was, rozpieszczam i goszczę. Powyższe wytyczne dyktowane są wielką chęcią przeżycia przez nas wspaniałego czasu, bez nerwów, niedomówień czy zagubionego szacunku. Jesteście dla mnie ważni, dzięki Wam mogę się rozwijać i tworzyć dla Was wspaniałe pamiątki, które będą waszym dziedzictwem dla pokoleń. Każdy moment spędzony z Wami to dla mnie niezapomniane chwile.

Dziękuję za zaufanie

Maja Szwed