fbpx

Kobieta

kobiece sesje zdjęciowe

Cudownie! skoro tu jesteś to znaczy, że w końcu pomyślałaś o sobie. Zasługujesz na to by spędzić chwilkę i podelektować się kobiecością, dlatego zapraszam na kobiece sesje, dzięki którym na nowo odkryjesz w sobie tę MOC!

Portfolio

sprawdź moje realizacje

Cennik

cennik sesji zdjęciowych

Mini

300pln

Midi

800pln

700pln

Maxi

1800pln

1500pln

Faq

najczęściej zadawane pytania

Otrzymasz link do surowych zdjęć do 10 dni roboczych od dnia sesji ciążowej. Do 21 dni roboczych otrzymasz gotowe zdjęcia i wydruki (jeśli są w pakiecie/ lub zamówisz je dodatkowo). Jeśli bardzo Ci się śpieszy, istnieje możliwość wykupienia opcji przyśpieszonej +50% ceny, do 7 dni roboczych będzie zrealizowane zlecenie 🙂

Miejsce wykonania sesji kobiecej tak naprawdę zależy od Ciebie 🙂 możemy spotkać się zarówno u mnie w studio, wykonuję wtedy sesję studyjną  na dostępnych w studio tłach. Bardzo często, jeśli tylko pogoda na to pozwala wykonuję sesje kobiece w plenerze. Coraz popularniejszym miejscem są wnętrza domów, sesje typu lifestyle przedstawiają naturalne środowisko modelki.

By utrwalić jak najlepiej ten wspaniały czas do sesji postaraj się  przygotować już kilka dni wcześniej. Pamiętaj by przyjść wyspana, pełna energii 🙂 w pięknym makijażu i fryzurze- to niezbędny element sesji.
Istnieje możliwość skorzystania z usług profesjonalnej wizażystki (proszę o szybki kontakt w celu ustalenia terminu). W przypadku wykupienia opcji makijażu, wizażystka może przyjechać do Ciebie do domu- na pewno będzie to dla Ciebie wygodniejsze .
Przy doborze ubioru kieruj się porą roku oraz swoim profilem kolorystycznym. Używaj prostych tkanin, bez wzorów i napisów, aplikacji. Weź ze sobą dodatki, które Cię charakteryzują (kapelusze, biżuteria, chusty, itp). W moim studio posiadam bardzo dużo sukni, z których również możesz skorzystać.