fbpx
SESJA W STUDIO

Hugo

To była wyjątkowa sesja. Można powiedzieć, że odmieniła moje postrzeganie zdjęć w studio, albo po prostu otworzyła mi oczy. Dzięki niej poznałam … o tak… Magiczny skłanik X! jak z Atomówek! tyle że ten decyduje o powodzeniu sesji, a przede wszystkim o świetnej atmosferze i klimacie w studio. 

Do mojego studia w Rudzie Śląskiej przyszła Mama i Syn . Ich relacje były tak cudowne, tak świetnie się ze sobą czuli, że praktycznie mojej obecności mały model nie zauważył. Cała sesja odbyła się “przy okazji” super zabawy. Proszę o same takie sesje. Od zawsze wiadome było, że podpowiedzi typu “uśmiechnij się”, albo “pokaż zęby” nie odnosiły oczekiwanego rezultatu, można nawet z całą pewnością powiedzieć, że takie zdjęcia kompletnie się nie nadawały, bo mały model nagle się spinał, sztywniał i trzeba było na nowo popracować nad miłą, sympatyczną atmosferą. 

Pamiętajcie drodzy Rodzice, że takie zdjęcia, pełne energii, radości i pozytywnych wibracji współtworzycie Wy! Dzięki Wam dziecko czuje się swobodnie 

produkty

Odbitki

Żyjemy w dobie digitalizacji. Tygodniowo robimy setki zdjęć, zawsze mamy smartfona pod ręką, co chwilkę po niego sięgamy by wykonać zdjęcia. Ale w takiej ilości wykonanych zdjęć ciężko odnaleźć te najważniejsze.

Dlatego…

Świetnym sposobem na zatrzymanie tych wspaniałych chwil było wykonanie jedwabnych odbitek w formacie 15x23cm. 

inne produkty