Rodzina

rodzinne sesje zdjęciowe

Spotkajmy się na sesji rodzinnej, zatrzymajmy na chwilę ten pędzący czas. Pobawmy się razem przed obiektywem. Utrwalimy te chwile na zdjęciach, do których wracać będziecie latami

Portfolio

sprawdź moje realizacje

Cennik

cennik sesji zdjęciowych

Mini

250pln

Midi

750pln

650pln

Maxi

1750pln

1450pln

Faq

najczęściej zadawane pytania

Otrzymasz link do surowych zdjęć do 10 dni roboczych od dnia sesji ciążowej. Do 21 dni roboczych otrzymasz gotowe zdjęcia i wydruki (jeśli są w pakiecie/ lub zamówisz je dodatkowo). Jeśli bardzo Ci się śpieszy, istnieje możliwość wykupienia opcji przyśpieszonej +50% ceny, do 7 dni roboczych będzie zrealizowane zlecenie 🙂

Miejsce wykonania sesji rodzinnej tak naprawdę zależy od Ciebie 🙂 możemy spotkać się zarówno u mnie w studio, wykonuję wtedy sesję studyjną  na dostępnych w studio tłach. Bardzo często, jeśli tylko pogoda na to pozwala wykonuję sesje rodzinne w plenerze. Coraz popularniejszym miejscem są wnętrza domów, sesje typu lifestyle przedstawiają naturalne środowisko modelki.

Najlepszym czasem na sesję ciążową jest 7-8 miesiąc ciąży. Wszystko zależy od tego , jak się czujesz. Taka sesja może być męcząca, ale zawsze można chwilkę odpocząć przy herbatce 🙂

Sesje ciążowe w studio wykonuję w dni robocze od poniedziałku do piątku od godziny 9:00 do 16:00. Istnieje możliwość umówienia się na sesję w sobotę (+25% ceny) oraz w niedzielę (+50% ceny).

By utrwalić jak najlepiej ten wspaniały czas do sesji postarajcie się  przygotować już kilka dni wcześniej. Pamiętajcie by przyjść wyspani, pełni energii 🙂 Panie w pięknych makijażach i fryzurach- to niezbędny element sesji.

Istnieje możliwość skorzystania z usług profesjonalnej wizażystki (proszę o szybki kontakt w celu ustalenia terminu). W przypadku wykupienia opcji makijażu, wizażystka może przyjechać  do domu- na pewno będzie to dla Ciebie wygodniejsze .
Przy doborze ubioru kierujcie się porą roku oraz swoim profilem kolorystycznym. Używajcie prostych tkanin, bez wzorów i napisów, aplikacji. Weźcie ze sobą dodatki, które Was charakteryzują (kapelusze, biżuteria, chusty, zabawki itp).
W moim studio posiadam bardzo dużo sukni, z których również możecie skorzystać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *